Yıldız Aksu, Yemekteyiz'den diskalifiye oldu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ocak’ta Yıldız Aksu diskalifiye oldu!

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması, 15 Ocak 2024 tarihinde başladı ve haftanın finali 19 Ocak Cuma günü gerçekleşecek. Ancak beklenmedik bir gelişmeyle Yıldız Aksu adlı yarışmacı, haftanın finalini beklemeden diskalifiye edildi. Yıldız’ın diskalifiye sebepleri ve detayları şu şekilde:

Yemekteyiz Yıldız neden diskalifiye oldu?

Yıldız Aksu, Pazartesi günü yarışmaya katılarak aldığı puanlarla başladı. Ancak aldığı puanlardan memnun olmayan Yıldız, ilerleyen bölümlerde diğer yarışmacılara yönelik sert eleştirilerde bulunarak ortamı germeye başladı. Özellikle Perşembe günü rakibi İbrahim’e yaptığı sert eleştiriler tartışmayı büyüttü.

Programın sunucusu Zuhal Topal, Yıldız Aksu’nun yarışmadan diskalifiye edilmesine karar verdi. Zuhal Topal, Yıldız’in yarışma kurallarına uymayan üslupta ve tarzda konuşmalar yaptığını belirterek, “Biraz evvel sizlerin seyredemeyeceği, daha doğrusu bunu yayınlayamayacağımız bir üslupta ve tarzda konuşmalar geçtiği için Yıldız diskalifiye edilmiştir.” açıklamasını yaptı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’den Diskalifiye olan Yıldız Aksu Kimdir

Yarışmadan diskalifiye edilen Yıldız Aksu’nun kimliği de merak edilen konulardan biriydi. İşte Yıldız Aksu’nun kısa bir özgeçmişi:

  • 1979 yılında doğdu
  • 44 yaşında
  • Aslen Batmanlı
  • Bekar
  • Kafe işletmecisi

Yıldız Aksu hakkında daha fazla bilgi ve katıldığı diğer yarışmalar için habere göz atabilirsiniz:

Bu gelişmelerle birlikte, “Zuhal Topal’la Yemekteyiz” programında yaşanan diskalifiye olayı izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Yıldız Aksu neden diskalifiye oldu?

Zuhal Topal’ın Ayla Algan’ın vefat haberini duyurması esnasında günün yarışmacısı Çağla’ya hitaben cümle kuran Yıldız’ın, bu aşamadan sonra bir anda yayın kesilerek boş sandalyesinin kaldığı görüldü.

Yemekteyiz Yıldız Aksu Instagram hesabı var mı?

Yemekteyiz’den diskalifiye edilen Yıldız Aksu, seyirciler arasında merak konusu olurken sosyal medya hesapları da araştırılmaya başlandı. Aksu’nun şuan için bilinen herkese açık hesabı bulunmuyor. Anca Facebook, YouTube ve Instagram’da Yıldız Aksu lehine çok sayıda yorum bulunuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Yemekteyiz (@yemekteyiz)'in paylaştığı bir gönderi


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir