TV8 Survivor 18 Ocak Eleme Oyunu

Survivor All Star 18 Ocak eleme oyunu sonuçları… Survivor’da kim elendi?

İlk elemede Kırmızı Takım’dan Doğukan Manço’nun elenmesinin ardından bu hafta dokunulmazlık oyunları tamamlandı. Mavi Takım’dan 2, Kırmızı Takım’dan 2 yarışmacı eleme oyunu için aday gösterildi.

18 Ocak eleme adayları kimler oldu?

Kırmızı Takım’dan Kardeniz ve Berna eleme adayı olurken; Mavi Takım’dan Sahra ve Seda Aktuğlu eleme oyunu oynayacak isimler oldu.

Eleme oyunu eşleşmeleri…

Kardeniz’le Sahra eşleşirken; Berna ile de Seda Aktuğlu eşleşti. Bu oyunların kaybedeni de kendi arasından yeniden oyun oynayarak kaybeden adaya veda edecek.

Survivor All Star bugünkü eleme oyunu sonuçları:

Yarışma tamamlanınca oyun sonuçları yayınlanacak.

Survivor 18 Ocak 2024 elenen kim oldu? Survivor son bölümde kim elendi?

Eleme oyunu iki grup halinde oynanırken; Kırmızı Takım’dan Kardeniz’le Mavi Takım’dan Sahra eşleşti. Diğer grupta ise Kırmızı Takım’dan Berna ile Mavi Takım’dan Seda Aktuğlu eşleşti. İki grubun kaybedeni Kardeniz’le Seda, adaya veda edecek ismi belirlemek için son oyunu oynadı.

Eleme oyununu 5-2’lik skorla kazanan Kardeniz Survivor’a devam ederken; Mavi Takım’dan Seda Aktuğlu adaya veda eden isim oldu.

Survivor 2024 18 Ocak elenen isim Seda Aktuğlu
Survivor 2024 18 Ocak elenen isim Seda Aktuğlu

Survivor 18 Ocak 2024 ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da bugün eleme oyununun yanında ödül oyunu da oynanıyor. Kırmızı Takım ve Mavi Takım’ın tüm gücüyle yarıştığı ve kazananın ödül aldığı oyunun sonuçları belli olunca yayınlandı.

10’da tamamlanan ve güç isteyen oyun oynayan takımlar arasında kıyasıya mücadele yaşandı ve tek farkla oyun tamamlandı. 9-9’a gelinen oyunun son turunda ikişerli yarışıldı. 18 Ocak 2024 ödül oyununu 10-9’luk skorla Mavi Takım kazandı.

Bireyse ve Genel başarı sıralaması ve istatistikler için aşağıdaki linke bakabilirsiniz:


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir